בלוג

يوم السكري العالمي
יום הסכרת העולמי

اذا عندي سكري يعني راح افقد نظري ؟
אם יש לי סכרת אני אאבד את הראייה ?

استخدام الاطفال للاجهزة الالكترونية ترفع من احتمالية احتياجهم لنظارة طبية مستقبلا
השימוש של ילדים במכשירים אלקטרוניים מגביר את הסבירות שהם יזדקקו למשקפיים רפואיים בעתיד

التحديثات لعلاج امراض العيون
עדכונים לטיפול במחלות עיניים

فحوصات العين الروتينية: متى وفي أي عمر من المهم توخي الحذر؟
בדיקות עיניים שגרתיות: מתי ומאיזה גיל חשוב להקפיד ?

الخدمة الشبكية – المركز الطبي الشمالي ، بوريا
שירות רשתית – מרכז רפואי צפון, פוריה

A closeup of a green human eye with dilated pupils on a black background

الأضرار التي تلحق بالعيون: ماذا يحدث لمن يبقى في الظلام لفترة طويلة؟
הנזק לעיניים נחשף: מה קורה שנמצאים בחושך זמן ממושך?

ماذا يحدث لعيون العائدين من  الاسر
أثناء الانتقال من الظلمة إلى النور؟
מה קורה לעיניים של השבים מהשבי
במעבר מחושך לאור?

אליעזר קובי , טבריה
סוג טיפול: הזרקות תוך עיניות
קרא עוד
'' הייתי אצל הרבה רפואי עניים אבל דר נחול עולה על כולם בצניעות בסבלנות באכפתיות ובדבקות במטרה בשקט בשקט לא מוותר הלואי שיהיו עוד רבים כמותו מאחל לו הגשמת מאווים חלומות אנו המטופלים קיבלנו כבר מתנה בזה שמטפל בנו "
דליה , עפולה
סוג טיפול: מחלות רשתית | הזרקות תוך עיניות | מחלות דלקתיות של העין | צילום עיניים אחורי OCT | מחלות ווסקולרות של הרשתית
קרא עוד
'' רופא מקצועי ביותר, אדיב מסביר לכל מטופל ומלווה במקרים מורכבים כשלנו וגם בפחות באותו אופן של דריכות וראייה כוללת של צרכים . מסייע במיצוי זכויות המטופל ומעל הכל ישיר חם ואנושי . מערכת הבריאות ותחום הרשתית בה הינו נחשב "מומחה על" זכתה ברופא שהינו מודל והשראה לכלל המערכת , בכל תחום ורובד. בכל עניין הקשור לבריאות העין והראייה ממליצים בחום על בדיקה אצל ד"ר נחול, אשר יעשה ועושה הכל למען בריאות המטופלים שלו. "
יערה , טבריה
סוג טיפול: מחלות דלקתיות של העין
קרא עוד
'' דוקטור נחול הוא רופא בחסד עליון ! אחרי שעברתי כל כך הרבה רופאים וקצת איבדתי בהם אמון הוא החזיר לי אותו בעזרת המקצועיות והאנושיות שלו, הוא תמיד דואג לתת לי את הטיפול והמענה הטוב ביותר. הוא משרה בי כמטופלת (שהמחלה שלה מורכבת) תחושת ביטחון שהוא אכן יודע מה הוא עושה, שתמיד יש לו פתרונות לבעיה וגם כשהיינו בצומת דרכים מבחינת תרופה מתאימה הוא לא ויתר, חקר בדק ומצא עבורי את הטיפול הטוב ביותר. מעבר להיותו מקצועי ואמין הוא בן אדם מדהים…הוא אנושי ואני כמטופלת מרגישה שבאמת אכפת לו ממני ומהבריאות שלי. תמיד קיבלתי אצלו מענה בצורה מכובדת שמחה ואופטימית ואין לי מילים להודות לו על כך. אני יודעת שיש לי על מי לסמוך!! רופא מס 1 !!!!! 🙂 "
מאור , בית הלל
סוג טיפול: טיפול לייזר ברשתית
קרא עוד
''הגעתי לדוקטור נחול לטיפול בלייזר לקרע ברשתית בהמלצה חמה מרופא העיניים שלי. אני רוצה להודות לדוקטור נחול על הסבלנות הרבה והיחס החם וההרגשה הטובה שקיבלתי ממנו שאני נמצאת בידיים טובות ומקצועיות . מי ייתן וירבו רופאים ואנשים כמוך ! "
شفاعمرو
סוג טיפול: מחלות רשתית
קרא עוד
" انصح جدا لاني لامست الطبيب المهني بدرجات عليا ، بالاضافه للانسانيه المشعه بكل تعامل وبكل خطوه قام بها خلال زيارتي لعيادته العياده مهيئه بادوات حديثه وهي قمه بالنظافه والتعقيم "
אינה
אינה
סוג טיפול: ניתוח רשתית
קרא עוד
''זה היה ממש תענוג להכיר את ד"ר נח'ול ולקבל טיפול בקליניקה שלו. רמה מקצועית הכי גבוה שיכולה להיות ויחס חם מאוד, בנוסף לאינטליגנציה יוצת דופן. המילים אינם מספיקות! "
וורוד נפאפעה
וורוד נפאפעה
סוג טיפול: ניתוח קטרקט
קרא עוד
'' افضل طبيب ، انسان بكل معنى الكلمة لا يوجد كلمة توصف انسانية هذا الطبيب الرائع الذي يستقبل مرضاه بكل حب وتفاؤل عدت لحياتي الطبيعية بعد ان اجرى لي عملية سحب الماء من العين على الرغم من رفض اطباء اخرون بان يجروا لي هذه العملية لا استطيع ان اوصف شعوري المفرح بعد اجراء هذه العملية فقد كنت لمدة سنتين لا ارى شيئا والان وبفضل هذا الطبيب المبدع الرائع عدت لحياتي الطبيعية. شكرا دكتور نخول "
Previous
הבא

צרו קשר

לתיאום תור או פגישת ייעוץ
דילוג לתוכן