אודות

ד"ר נח'ול נח'ול

רופא ומנתח עיניים, מומחה למחלות רשתית ומנהל שירות הרשתית במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פורייה

"האני מאמין שלי"

"אני רואה חשיבות עליונה במתן טיפול אישי, אנושי ובגובה העיניים לכל אדם באשר הוא, ומקפיד ליישם ערכים אלו בכל מפגש עם המטופלים שלי. אני מלווה את מטופליי באופן אישי לאורך כל הדרך, מהרגע שהם נכנסים בשערי הקליניקה, ועד להחלמה שאחרי הטיפול או הניתוח. ההקשבה למטופל ולצרכיו היא ערך עליון עבורי. בעיני, כל אדם הוא עולם ומלואו ולכל אחד ואחת יש סיפור אישי מאחוריו. רופא טוב הוא כזה שיודע להקשיב לסיפור, על כל מורכבותו, לפעול ברגישות הנדרשת, ולהעניק למטופל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר והמתאים בדיוק לצרכיו, תמיד עם חיוך ותוך שמירה על כבוד האדם ופרטיותו".

ד"ר נח'ול נח'ול הוא רופא ומנתח עיניים, מומחה למחלות רשתית ומנהל שירות הרשתית במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פורייה.

הוא נולד וגדל בשפרעם, בה הוא מתגורר עד היום. במהלך ילדותו שהה מספר שנים עם משפחתו בארה"ב, בעקבות עבודתו של אביו, פרופ' פריד נח'ול, רופא מומחה בתחום הנפרולוגיה.

לאחר סיום לימודיו בתיכון אפיסקופי קתולי בשפרעם, פנה ד"ר נח'ול ללימודי רפואה ב- Semmelweis University שבבודפשט, הונגריה, אותם סיים בהצלחה רבה, עם עבודת תזה בנושא בצקת מקולרית עינית משנית לסוכרת. עם סיום לימודיו, שב ארצה להתמחות במרכז הרפואי פורייה. בנוסף, עבר התמחויות בבתי חולים נוספים בישראל, אצל מיטב מנתחי העיניים ומומחי הרשתית בישראל.

הוא עשה תת-התמחות באובאיטיס ודלקות עיניים במרכז המתקדם למחקר ורפואת העין MERSI שבבוסטון, מסצ'וסטס בארה"ב, ותת-התמחות נוספת בניתוחי רשתית באונ' British Columbia שבוונקובר, קנדה. בסיום ההתמחויות החליט ד"ר נח'ול לחזור למרכז הרפואי פורייה, זאת מתוך רצון להמשיך ולשרת את תושבי האזור בו נולד וגדל, ולתרום לשיפור איכות רפואת העיניים באזורי הפריפריה של מדינת ישראל. עם שובו מונה ד"ר נח'ול לעמוד בראש שירות רפואת הרשתית בפורייה – שירות שהוא עצמו הקים מן היסוד. בשנת 2017 נבחר ע"י הנהלת בית החולים כאחד הרופאים הצעירים והמבטיחים של המוסד הרפואי. בהמלצתם כתבו: "הוא מפגין ידע רב מעבר לצפוי בשלבי התמחותו, משתתף במחקרים מתקדמים ופורצי דרך בתחום רפואת הרשתית, וכבר היום הספיק להשלים מאות ניתוחי ירוד וניתוחי עיניים אחרים".

ד"ר נח'ול הוא חבר באיגוד רופאי העיניים בישראל, בחוג הרשתית ובחוג לאובאיטיס של האיגוד. הוא השתתף במספר עבודות ומחקרים, ביניהםIMT Treatment for JIA Related Uveitis, Long Term Results, ומחקר בסיסי בעכברים עם סוכרת בשיתוף המחלקה הנפרולוגית. בנוסף, הוא נוטל חלק בחינוך סטודנטים ומתמחים צעירים בתחום רפואת העיניים.

ד"ר נח'ול נשוי ואב לשלוש בנות, להן הוא מקדיש כל רגע פנוי, ואף חובב טיולים וספורט מושבע הוא מקבל מטופלים במרפאותיו אשר בשפרעם ובחיפה. כמו כן, מטפל ומנתח במרכז הרפואי מדיקה RMC שבעפולה.

צרו קשר איתנו

אם יש לכם שאלה אל תהססו לפנות לד"ר נח'ול וליצור קשר.

דילוג לתוכן